| 
 | 
	
		
			|  CIP: Michal Pavlík s Lucchini SR2 v Misanu kvůli zlomenině nejel 23.9.2008 19:22 - tisková zpráva
 
 
   Do nedělního sedmého závodu letošního italského okruhového mistrovství sportovních prototypů (Campionato Italiano Prototiti), který se jel na přímořském okruhu v Misanu, nemohl už brněnský jezdec Michal Pavlík s vozem Lucchini Alfa Romeo SR2 nastoupit, a to kvůli následkům nezaviněného úrazu ze sobotního odpoledne, který vznikl mimo závodní vůz. Následky se ukázaly totiž horší, než se zpočátku zdálo a konečná lékařská diagnóza je zlomenina v pravém rameni s předpokládanou dobou léčení 6 – 8 týdnů.
 
 Samotný závod, který byl téměř celý poznamenán velmi mírným deštěm, vyhrál Davide Uboldi (Norma BMW CN4), druhý v cíli byl Filippo Ponti (Ligier Honda CN2) a třetí skončil vedoucí jezdec celého šampionátu Franco Ghiotto (Norma BMW CN4).
 
 Předposlední pokračování letošního CIP se uskuteční 28.9. na krátkém a technickém okruhu v Adrii, avšak k výše uvedené události pravděpodobně bez české účasti.
   PR 
 
 | 
				
		
							| Fotogalerie:   Nejrychlejší auto na Masarykově okruhu od Tondy Malého
 
							
							 | 
			
		
			|  |