|  Tomáš Mičánek skončil v neděli na Nürburgringu mezi formulemi jedna třetí 25.5.2010 10:35 - tisková zpráva
 
 
   
 Po sobotním čtvrtém místě v závodě německého seriálu Super Sport Porsche Cup na okruhu Nürburgring obsadil brněnský automobilový jezdec Tomáš Mičánek v silné konkurenci nedělní odvetě třetí místo a navíc si opět připsal na své konto i vítězství ve své třídě. 
 "Vyšel mi velmi dobře start, ve druhém kole jsem se ale po mé jezdecké chybě dostal do krize. Zajel jsem před obrubníky a propadl se na páté místo. Chybu jsem však rychle napravil a pocit být na velkém pódiu třetí mi všechno vynahradil," uvedl po závodě osmnáctiletý Tomáš Mičánek. Rychlejší než on byl pouze vítězný zkušený Němec Dolens a Švýcar Bader. Oba si prohodili sobotní pořadí na stupních vítězů. Na vítězného Dolense ztratil Tomáš Mičánek 13 sekund.
 
 "Víkend byl mimořádně úspěšný. Kromě krásného slunného počasí dodala závodu i výbornou kulisu divácká návštěva," poznamenal šéf týmu Jiří Mičánek senior.
 
 
 Ji Po
 Neprošlo jazykovou korekturou 
 
 |