www.car.cz
 

Martin Bujáček v Tišnově s novou Fabií
     6.6.2007 22:04 - tisková zpráva


Už na třetí závod MČR – Sprintrally se těší mladý nadějný jezdec Martin Bujáček, který po Rally Vysočina a Rally Lužické Hory drží průběžné druhé místo v Poháru mládeže.

 

Eurostroj Rally Tišnov přivede na zdejší tratě hned pětici posádek startujících v tomto poháru. Pro ještě nezletilé řidiče připraví ze všech dosavadních soutěží nejvíce měřených kilometrů na šesti měřených úsecích.

 

Martin se na místních zkouškách představí s novým vozem a novým designem, protože Škoda Fabia, se kterou startoval v uplynulých podnicích je nyní neschopna odstartovat. Důvodem je havárie Tomáše Ondreje při Škoda Rally Bratislava, při níž notně upravil design vozu.

 

„Věříme, že se počasí konečně umoudří a bude pěkně sucho,“ přeje si Martin a dodává: „před startem máme jasný cíl, a to dokončit rally a získat další velmi cenné zkušenosti z ostrého závodu. Když to dobře půjde tak bych byl rád za bednu v Poháru mládeže, ale poprvé jedeme všichni, tak uvidíme. Moc se těším!“

 

Průběžné pořadí Poháru mládeže:

1.

 Jan Černý – Ivan Hrubý

VW Polo 1,4 16V

40 bodů

2.

 Martin Bujáček – Billy Latif

Škoda Fabia 1,4

27 bodů

3.

 Martin Semerád – Bohumil Ceplecha

VW Polo 1,4 16V

15 bodů

4.

 Jakub Urban – Pavel Urban

Škoda Felicia 1,4

12 bodů

 

 

 

Text: Michael Daněk


 
 
Fotogalerie:   Jarní cena Brna 2006 - ETCS - foto : Jiří Navrkal

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose