www.car.cz
 

Na Setkání mistrů v Sosnové dominovali jezdci, kteří přijedou i na Autoslide
     6.11.2007 12:42 - tisková zpráva


Na Setkání mistru dominovali jazdci Autoslide
Medzi 38 jazdcami na štarte, ktorí sa utkali dohromady v 64 jazdách, dominovali „autoslide-oví“ jazdci v konečnej výsledkovej listine na popredných miestach. 
 
Finálový súboj v divzii rallyekrosárov do 2000 ccm bol opakovaním duelu zo záveru tohtoročných majstrovstiev Európy medzi Tomom Kotkom a Romanom Častoralom. Obaja títo jazdci sú známi pre nás z Autoslide, tento rok už bude pre nich 4 ročníkom, kde nám môžu dokázať svoje majstrovské jazdy priamo na ováli v Žarnovici. Neúčasť na 1. ročníku im budeme tolerovať : - ) Novopečenému šampiónovi Tomovi Kotkovi však spadla pravá predná polo os, a tak sa z \"darovaného\" prvenstvo mohol radovať Častoral: \"Auto konečně fungovalo, jak má, a podařilo se nám na poslední jízdu perfektně obout. Škoda, že měl Tomáš problémy, mohl to být zajímavý souboj.\"
 
Absolútne najrýchlejší čas v rozjazdách v 6. ročníku Setkání mistrů dosiahol Jan Smrž, ktorý vo finále najsilnejších bugín do 4000 ccm porazil veterána Jaroslava Hoška. Víťaz prehlásil: \"Ze všeho nejtěžší bylo udržet buginu na asfaltu ve správném smyku, přece jen není na takový terén stavěná. Ale podařilo se to“.
 
Tento súboj si zopakujú aj na Autoslide, pretože obaja „buginári“ figurujú medzi prihlásenými aj v Žarnovici, čo zaručuje adrenalín, fantastické zážitky a pre jazdcov odmenu v podobe obrovskej diváckej kulisy. O čom svedčí aj predpredaj lístkov, ak chceš mať aj ty vstupenku len za 200,- Sk za neopakovateľnú cenu limitovanej série, ktorá sa rýchlo vypredáva, takže ak už teraz sa na AUTOslide tešíš, neváhaj a kúp si vstupenku, ktorá je možno až o polovicu lacnejšia, ako tá na mieste.
 
Navyše, kto areál pozná, vie že nie je nafukovací a že už minulý rok moc voľných miest nezostalo... Preto kupujte v sieti www.ticketportal.sk V limitovanej sérii zostáva len pár desiatok lístkov, kto zaváha kúpi drahšie!!!
 

Výsledky- Sosnová 2007:

Rallyekros - divize 2: 1. Častoral (Opel Astra OPC), 2. Kotek (Honda Civic
Type-R), 3. Smetana (Honda Civic).
Divize 1: 1. Beneš (Škoda Fabia Cup), 2. Zeman (Škoda Fabia Cup), 3. Pátl
(Škoda Fabia Cup).
Divize 1A: 1. Sommer (Peugeot 206), 2. Čermák (Škoda Fabia 1.6), 3. Bílek
(Škoda Felicia 1.6 VRS).
Rallye - WRC: 1. Kopecký (Škoda Fabia WRC), 2. Vlček (Škoda Octavia WRC),
3. Pospíšil (Škoda Octavia WRC).
Rallye - skupina N4: 1. Semerád (Mitsubishi Lancer Evo IX), 2. Votava
(Mitsubishi Lancer Evo IX), 3. Červenka (Mitsubishi Lancer Evo VIII).
Rallye - Super 1600: 1. Tlusťák (Citroen Saxo Kit Car), 2. Vlček (Peugeot
206), 3. Kundrát (Peugeot 206).
Rallye - historické automobily: 1. Triner (Škoda 130 RS), 2. Tichý (Opel
Kadett Coupé), 3. Tenkl (Opel Kadett Coupé).
Autokros - divize 3 do 4000 ccm: 1. Smrž (Ford Cosworth), 2. Hošek (Audi
A8), 3. J. Štětina (Audi 2000).
Divize 3 do 1600 ccm: 1. Nosálek (Škoda 1600 4x4), 2. Šott (Suzuki
Hayabusa), 3. V. Štětina (Sadev Yamaha).
Junior Buggy: 1. Zeman (Yamaha R6), 2. Sekanina (Suzuki 600 GSXR), 3.
Kramářová (Honda CBR 600).
 
 ČASOVÝ HARMONOGRAM AUTOSLIDE 2008.
Nedeľa 6.1.

08:30  Tréningové jazdy
10:30  Zahájenie slávnostný nástup 
11:00  1.a 2. séria rozjázd Divízie 4x2 a 4x4 
12:10  1. séria Buginy OPEN a trieda JUNORI 
12:35  exibícia Jozef Béreš
12:45  obedňajšia prestávka, autogramiáda, súťaže o vecné ceny
13:30  3. séria: 19.-23 rozjazda 4X2, 24 - 27 rozjazda 4X4
13:55  2. séria Buginy OPEN a trieda JUNORI
14:10  4. séria: 28.- 32 rozjazda 4X2, 33 - 36. rozjazda 4X4
14:40  hudba, zaujímaví hostia rozhovory
15:05  exibícia Jozef Béreš
15:15  finálové jazdy: Buginy OPEN, trieda JUNORI, Divízia 4x2 a 4x4
15:50  vyhlásenie výsledkov ukončenie pretekov
16:05  čestné kolo víťazov

Zoznam zaslaných prihlášok    AUTOslide 2 0 0 8
V. ročník Ž A R N O V I C A
6. Január 2008
 
Pretekár národnosť auto  pretek    
 
Divízia 4x2

  
 Tomáš Hurt CZ Peugeot 206 - Maxi 4x2  
 Ľuboš Majerčík  SK Ford KA  4x2  
 Stanislav Korytár SK Škoda Fábia 4x2  
 Peter Kalman  SK Seat Ibiza 4x2  
 Michal Vačko SK Opel 4x2  
 Karol Šedivý  SK Seat Ibiza 4x2  
 Roman Častoral CZ Opel Astra OPC 4x2  
 Tom Kotek CZ Škoda Fábia 4x2  
 Miloslav Gahér SK Ford Fiesta 4x2  
 Jozef Machovič SK VW Golf 4x2   
 Daniel Pažický SK Renault Mégane 4x2   
 Maroš Pažický  SK VW Golf  4x2   
 Martin Slížik SK Seat Ibiza 4x2   
 Jan Ratajský CZ Škoda Felicia 4x2   
 Jozef Kriška SK Lada 4x2   
 Luboš Mazurek CZ Peugeot 4x2   
 Dušan Králik SK Ford Fiesta 4x2   
 František Mišenka SK FVW Corrado  4x2   
 Viktor Pastierovič SK Škoda 130 LR 4x2   
 Artjoms Peško  LT Opel Astra 4x2   
 Roman Šteflovič SK Škoda Felicia 4x2   
 Augustín Podhájecký SK Škoda Fabia 4x2   
 Petr Bílek CZ Škoda Fabia 4x2   
 Martin Svoboda CZ Peugeot Max 4x2   
 
Divízia 4x4
    
 Ján Beckert SK Toyota Corolla  4x4  
 Jozef Vačko SK Opel 4x4  
 Miroslav Pospíchal SK Škoda Fábia 4x4  
 Roman Vlčko SK Nissan 4x4  
 Jozef Zimerman  SK Toyota Corolla  4x4  
 Norbert Dreisig SK VW Golf 4x4  
 Josef Chott CZ VW Golf IV  4x4  
 Miroslav Mejzlík CZ VW Golf 4x4  
 Milan Troška SK Ford Puma 4x4  
 Zdeněk Antony CZ Mitsubishi 4x4  
 Révei Bálind  H Mitsubishi EVO 4x4  
 Zoltán Simon H Mitsubishi 4x4  
 Weiss Jurgen A Ford Sierra Cosworth 4x4  
 Mózer Attila  H Toyota Corolla 4x4  
 Móricz Jozsef  H Toyota 4x4  
 Roman Blaško  SK Lancia Delta Integrale 4x4  
 Josef Petrík CZ Ford Focus 4x4  
 Igor Drotár SK Fabia WRC 4x4  
 
Buginy 1,6
    
 Zdeněk Antony CZ Kawasaki B 1,6   
 Miroslav Šutlák SK VW B 1,6   
 Igor Vlasatý SK Seat B 1,6   
      

Buginy 4,0
    
 Martin Švábenský CZ PRXV6 B 4,0  
 Roman Keřka CZ Tatra 4000 B 4,0   
 Jan Smrž CZ Ford Cosword B 4,0   
 Igor Babulič SK Peugeot B 4,0   
 Boris Vaculík CZ Nissan V6 B 4,0   
      
 
Buginy Junior
   
 Marek Sekanina CZ Suzuki-Tommu B J  
 Petra Kramářová CZ Honda CBR B J   
 Pavol Adam SK Suzuki  B J   
 Demkin Vladislav RUS Kavasaki B J   
     
 
Juniori 4x2
  
 Ján Beckert ml. SK Ford Fiesta 4x2 J   
 Milan Beckert  SK Ford Fiesta 4x2 J   
 Ivan Bartoš SK Opel Astra 4x2 J    
 Roman Bebej SK Ford 4x2 J   
 Karol Šedivý ml.  SK Seat 4x2 J   
 Juraj Baláž  SK Škoda Felícia 4x2 J  
 Patrik Tužinský  SK VW Golf 4x2 J    
 Martin Chott CZ Škoda Felicia  4x2 J    
 Peter Baniar  SK Škoda Felicia  4x2 J    
 Ivana Pažická SK Renault Clio Maxi 4x2 J    
 
Vstupenky
Predaj vstupeniek od 01.10.2007 v sieti Ticketportal
 
PR

 
 
Fotogalerie:   VI. Setkání mistrů Sosnová 2007, foto Phen

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose