Chabr Motorsport a jeho zatím poslední úspěšný víkend
     10.10.2009 09:22 - tisková zpráva

Drama se nejvíce očekávalo od souboje Chabr junior   Tadeáš Spěváček. Klášterka se to tiž vyřadil ze souboje účastí na jiném závodě. Další duel Loukota Palmi dopadl po dvou dramatických závodech lépe pro Davida Plamiho.

Celkové třetí místo v pořadí vybojoval Tomáš Chabr junior, když v sobotu i neděli získal celkem 30 bodů do celkového hodnocení. Zbyněk Passer měl titul již jistý z posledního závodu v Mostě a Tomáš Chabr nemohl do průběžného pořadí příliš zasáhnout ( účast pouze na 2 závodech ). Velký souboj mezi Passerem Chabrem a italem Amaduzzim se nakonec nekonal. Davide Amaduzzi vyhrál oba závody, Tomáš Chabr dojel dvakrát druhý a Zbyněk Passer dvakrát třetí. Výkon upraveného motoru Kawasaki ve formuli Gloria byl opravdu výmluvný.

Fotogalerie:   Vzpomínka na Podzimní cenu Masarykova okruhu 2009 - foto: Milan Spurný