Capello s Fábií WRC na Monze vyhrál exhibiční závod
     30.11.2004 18:48 - tisková zpráva

CAPELLO ZVÍTĚZIL S TOVÁRNÍ FABIÍ WRC NA VÍKENDOVÉ MONZA RALLYE SHOW

Škoda Fabia WRC si připsala na svůj účet další vítězství, když ji okruhový pilot sportovních vozů a prototypů Rinaldo ‘Dindo‘ Capello dovedl do cíle víkendové exhibiční Monza Rallye na prvním místě. S továrním vozem týmu Škoda Motosport porazil Capello zkušeného soutěžního jezdce Renata Travagliu i motocyklového šampiona Valentina Rossiho.

Z osmi rychlostních zkoušek, vedených po různých částech okruhu v Monze, vyhrála posádka Rinaldo Capello/ Luigi Pirollo hned čtyři. Sobotní úvod příliš nevyšel, v první erzetě dojela fabia až jedenáctá, potom ale přidala tři druhá místa a sobotu zakončila efektním vítězstvím v poslední erzetě. Tři poslední rychlostní zkoušky, které se jely v neděli 28. listopadu, už tovární Fabia WRC s přehledem vyhrála.

‘Dindo‘ říká: “Monza Rallye byla jako vždy skvělá zábava. Na Fabii WRC jsem si zvykal jen chvíli, pak už jsem si udržel soupeře pěkně od těla. Fabia jela báječně a druhé vítězství tady mi udělalo opravdu velkou radost.“