V Polsku je jasno : Leszek Kuzaj opět mistrem !
     15.9.2006 09:25 - Pavel Jelínek

Leszek Kuzaj se v minulých dnech zúčastnil Rajdu Nikon, další soutěže svého domácího polského mistrovství. Startoval se Subaru Impreza N11 a s náskokem více než jedné minuty vyhrál, i když nakonec byl   vyloučen.

Techničtí komisaři totiž zjistili, že jeho vůz nebyl vybaven povinným katalizátorem.

Jelikož ale smůlu měl také jeho největší soupeř Michal Solowow, Kuzaj se přece  jen mohl radovat. Tomasz Kuchar sice dojel třetí,ale  to již na zisk tutulu nestačí.

Rajd Nikon vyhrál Michal Bebenek, kterého jsme  mohli nedávno vidět  i na Barum rallye. Za  připomenutí pak ještě stojí, že staronový polský mistr uspěl také  na MS v Japonsku, kde obsadil slušné páté místo v hodnocení produkčních vozů.

O českém mistrovi by se pak mohlo   rozhodnout  již o tomto víkendu na Vysočině.

Fotogalerie:   Rally Hořovice 2006 - foto Radek Rochelt