www.car.cz
 

OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW 2007 se vrací do Brna
     28.9.2007 10:20 - tisková zpráva


Po loňské velmi úspěšné premiéře i letošní sportovní motoristickou nabídku v Brně a okolí zpestří atraktivní disciplína, která v tomto regionu nebývá častým hostem. Podnik konaný v SOBOTU 29. ZÁŘÍ 2007 nese název OLYMPIA  SUPERMOTO NIGHT SHOW 2007 a na ploše areálu nákupního a zábavního centra OLYMPIA BRNO nabídne motoristickým příznivcům oblíbené závody SUPERMOTO s jezdci na speciálních supermotardových vesměs čtyřtaktních motocyklech.

Letošní propozice navíc obsahují závody terénních čtyřkolek a závody sportovně upravených skútrů, které doplní zábavněji laděné, nicméně vždy velice prestižně pojímané klání firemních družstev za řídítky sériových skútrů. Závody supermoto se v Brně poprvé objevily začátkem devadesátých let v areálu Masarykova okruhu, poté přišly ke slovu tři ročníky mistrovství republiky  supermoto mezi pavilony veletržního výstaviště v Pisárkách.

Zásluhou brněnské AGENTURY FORSAGE a  partnerských společností HOŠEK MOTOR a OLYMPIA BRNO se sugestivně znějící supermotardové motocykly vrátily do jihomoravské metropole loni. Tuto sobotu 29. září tedy dojde u Olympie k první a doufejme, že ne poslední repríze.

Diváci blíž k trati
Závody supermoto probíhají na uzavřených okruzích, jejichž jednu část musí tvořit asfaltový či betonový povrch, druhou pak nezpevněný povrch. V podstatě se jedná o obdobu automobilového rallyekrosu
.

Vzhledem   ke specifikám bezprostředního okolí nákupního a zábavního centra Olympia Brno a k exhibičnímu charakteru sobotního závodu, budou jezdci převážně bojovat na asfaltové části tamního parkoviště. Zhruba 1 kilometr dlouhou trať ztíží jezdcům dřevěné překážky, divákům však předestře okruh i velmi rychlé a technicky náročné úseky. Na základě loňských zkušeností se pořadatelé  rozhodli znásobit divácký zážitek posunutím sedadlové tribuny blíž ke startovní a cílové rovince. Publikum tak ještě intenzivněji vtáhnou do dramatického dění, o které zejména ve skrumážích v první zatáčce po startu nebývá nouze.


Odpoledne hlavním tahákem Challenge
Sobotní scénu u Olympie otevřou v 9.30 hod. volné a kvalifikační tréninky všech startujících tříd, to znamená supermotardových motocyklů, čtyřkolek a skútrů. Tento programový díl potrvá do 13.30 hodin.
Odpolední blok  s názvem OLYMPIA SUPERMOTO SHOW zahájí ve 14.00 hod. rozjížďky třídy Supermoto Race, na které naváží  jízdy čtyřkolek a skútrů.

Tato část vyvrcholí v 17.00 hod. dvoukolovým vyřazovacím sprintem supermotardových jezdců nazvaným HOŠEK MOTOR CHALLENGE. Po jeho odmávnutí se o pobavení diváků postará VESELÝ SCOOTER´S CUP - půlhodinový závod firemních a V.I.P. týmů na skútrech.   


Velká podívaná pod světly
Po návratu diváků do hlediště (večerní přístup veřejnosti bude od 18.30 h.) vyvrcholí celodenní sobotní program od 19.00 hod. finálovou částí pod umělým osvětlením. Vzrušující rej světel a tmy, v zatáčkách extrémně skloněnému stroji křesané gejzíry jisker a dunivý zvuk čtyřtaktních motorů, to vše vytváří atmosféru, vyvolávající u publika husí kůži a dráždivé mrazení v zádech!

Podívanou na bitvy supermotardových motocyklů, čtyřkolek a sportovních skútrů (startovní pole vytvoří závodníci seriálu Česko - slovenského Poháru) završí už loni nesmírně dramatické vyřazovací superfinále třídy Supermoto Race, přičemž podmanivou kulisu slavnostnímu vyhlášení vítězů všech tříd vykouzlí další pestrobarevné divadlo - GRAND OHŇOSTROJ.


Supermoto pojede i Petr Kuchař
Přitažlivý systém závodů v atraktivním prostředí a u nás v supermotu neobvyklé finanční ceny (např. vítěz třídy Supermoto Race vyinkasuje 5.000 korun) činí z OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW jezdecky přitažlivou záležitost. Kromě předních českých supermotardových special
istů v čele s letošním mezinárodním mistrem České republiky třídy Open Jiřím BLAHOU, českým juniorským šampionem 2007 Tomášem TRÁVNÍČKEM, Markem JAHODOU, Davidem BRABCEM, Vladimírem POTUŽÁKEM, Miroslavem STARÝM, Jiřím BARTOŠEM, Robinem HOŠKEM či bratry Lukášem a Michalem DUCHÁČKOVÝMI se na startovní čáru postaví i jezdci z jiných motoristických disciplín.

O start se zajímají například brněnský jezdec mistrovství světa superbiků Jiří DRAŽĎÁK a špičkový motokrosař Petr BARTOŠ, od motokár zpátky k supermotu si odskočí Miroslav HOŠEK. Velký zájem nesporně vzbudí dlouholetý miláček brněnského publika, motokrosový freestylista Petr KUCHAŘ, který koncem letošního července šokoval v interiéru Olympie skoky a salty   do kavárny v prvním poschodí.

 Ke správné show však nemá daleko ani dlouhovlasý supermotardový jezdec Pavel KAJGR, což potvrdil v Olympii už loni svými bezkonkurenčními lety nad překážkami. Naši se dočkají   i zahraničních soupeřů, podle posledních informací očekávají pořadatelé příjezd jezdců z Německa, Slovenska a možná i z Lichtenštejnska. Už potvrzenou účast cizinců má neméně kvalitně obsazená třída čtyřkolek, jejíž startovní listině vévodí čerstvý mezinárodní mistr České republiky Maďar Tamas BEDO, závodit přijede i jeho krajan Adrian PRIBULA.

Z tuzemských čtyřkolkářů si brousí zuby na přední umístění především  v mezinárodním mistrovství republiky za Maďarem druhý Petr BALÍK a celkově bronzový, teprve sedmnáctiletý Jindřich PETLACH z České Brna.

Kompletní časový harmonogram OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW 2007 v jiném článku

 

TELEGRAM:
Tradiční mezinárodní halový motokros se po roční pauze opět vrací do  brněnské haly Rondo! Závod pod pořadatelskou taktovkou Agentury Forsage se uskuteční v lednu 2008, přesný termín bude oznámen.

PR

Nominace Supermoto 2007     
Stav ke dni:15.09.2007 10:21:00     
st.číslo jméno moto soutěžící federace narozen
Prestige     
2 Petr Vorlíček Suzuki  ACCR 1985
3 Robin Hošek Husqvarna  ACCR 
5 Aleš Fučík Suzuki Klub Racing Team Znojmo IV ACCR 
10 Roman Čermák   ACCR 
11 Robert Darnbrach   DMSB 
14 Harry Näpflin   CH 
15 Christian Hurt   A 
16 Michal Havel   ACCR 
17 Tino Heinze   DMSB 
18 Jiří Boček Honda  ACCR 
21 Petr Pinc Suzuki  ACCR 1989
30 Mirko Fiebig KTM  DMSB 1984
32 Radim Vavřík Suzuki  ACCR 
33 Jan Kvasnička Husquarna  ACCR 1984
36 Josef Rozum KTM 450 SMR  ACCR 1989
41 Petr Pinc st. jawa 350  ACCR 1970
44 Miroslav Novotny honda 450  SMF 1979
46 Miloslav Řihák KTM 450  ACCR 1989
68 Hoffmann Johannes Aprillia  DMSB 1989
69 Jiří Blaha Honda  ACCR 1969
74 Jurgen Kunzel Kawasaki  DMSB 
88 Miroslav Starý Husaberg Mira Racing Team ACCR 2000
101 David Brabec Yamaha 450 Racing Team Max 2 ACCR 1979
111 Petr Bartoš Suzuki Orion Litomyšl - Agrofert Team ACCR 
227 Marek Jahoda Honda YOKO CZ Racing Team ACCR 1978
371 Branislav Adamik honda 450  SMF 1978
450     
2 Petr Vorlíček Suzuki  ACCR 
4 Jiří Lovětínský Suzuki Tuning Motor Sport ACCR 
5 Aleš Fučík Suzuki Klub Racing Team Znojmo IV ACCR 
6 Martin Arvay   SMF 
8 Jan Vodochodský Aprilia  ACCR 
15 Roman Čermák   ACCR 
16 Josef Pončí­k   ACCR 
18 Jiří Boček Honda  ACCR 
20 Tomáš Flasar   ACCR 
21 Petr Pinc ml. Suzuki RM-z 450  ACCR 2000
25 Jiří Bartoš KTM 450 SX-F  ACCR 1992
27 Milan Sitnianský Suzuki 450  ACCR 1971
32 Radim Vavřík Suzuki  ACCR 
36 Josef Rozum KTM 450 SMR   1989
44 Miroslav Novotny honda 450  SMF 1979
46 Miloslav Řihák KTM 450  ACCR 1989
47 Miroslav Kratochvíl Suzuki RMZ450  ACCR 1975
48 Lukáš Snížek Honda  ACCR 1992
51 Martin SKALICKÝ suzuki 450  ACCR 1989
55 Pietr Gorka Husqvarna  PZM 
66 Robin Hošek Husqvarna 450  ACCR 1990
68 Hoffmann Johannes Aprillia  DMSB 1989
71 Daniel Potužák KTM  ACCR 1992
74 Jurgen Kunzel Kawasaki  DMSB 
88 Martin Simunek Suzuki  ACCR 1973
99 Michal Havel Suzuki  ACCR 
101 David Brabec Yamaha 450 Racing Team Max 2 ACCR 1979
108 Jan Vodochodský Aprilia  ACCR 
141 Dušan Kukaň Suzuki  ACCR 1975
181 Norbert Holdonner KTM  MAMS 
227 Marek Jahoda Honda YOKO CZ Racing Team ACCR 2000
371 Branislav Adamik honda 450  SMF 1978
441 Jan Vodochodský TM  ACCR 2000
Open Koelner Group     
8 Miroslav Hošek   ACCR 
11 Kevin Landgraf   DMSB 
12 Amrcel Gneuss   DMSB 
13 Frank Hengst KTM  DMSB 
15 Klinger Thorsten Husqvarna  DMSB 
16 Helmut Kopp   DMSB 
17 Petr Stránský   ACCR 
18 Bahr Bahr Honda  DMSB 
19 Karel Svoboda   ACCR 
21 Petr Střelka KTM  ACCR 1968
22 Jakub Holeček KTM  ACCR 1989
23 Martin Čadek husqvarna  ACCR 1979
25 Ivan Arvay Honda 450 CRF  SMF 1988
26 JAN MAREK suzuki 450  ACCR 1991
27 Sandro Schulze Kawasaki  DMSB 
30 Milan Urban KTM 520 SMS motokrosu Kaplice ACCR 1972
31 Martin SKALICKÝ suzuki 450  ACCR 1989
33 Lukáš Ducháček Husqvarna 630  ACCR 1987
34 Ondřej PAVLIŠ Suzuki  ACCR 1971
36 Radovan Hlavatý Husqvarna 570  SMF 1970
37 Pavel Štajnc Honda  ACCR 
40 Zdeněk Klečka HONDA 450 crf  ACCR 1964
41 Petr Stránský KTM  ACCR 1984
42 Kamil Berka Suzuki RMZ 450  ACCR 1972
43 Petr Záruba Yamaha  ACCR 
44 ROMAN JANOŠTÁK KTM  ACCR 1974
45 Michal Ducháček Husqvarna 630  ACCR 1990
46 Ladislav Dvorský yamaha 450  ACCR 1979
47 Radek Žitník husgvarna 630  ACCR 1972
51 Vít Janoušek jr. honda crf 450  ACCR 1991
52 Martin Zeithammer Suzuki  ACCR 
54 Juraj Knezovič Suzuki RMZ 450  SMF 1969
56 Filip Mucha KTM go-getters_racing team ACCR 1975
58 Bohumil Urban husqvarna 570  ACCR 1984
59 Jiří Pertlíček Yamaha  ACCR 1959
63 Aleš Minarčík Honda  ACCR 1963
65 Miloš Bek Husaberg  ACCR 
66 Thomas Trinkaus KTM 660  DMSB 1981
69 Jiří Blaha Honda  ACCR 1969
75 Tomáš Sulek Husaberg  ACCR 1975
77 Radek Kuklík KTM 505 SXF  ACCR 1980
78 Zdeněk Riegl husaberg 650  ACCR 1978
81 Aleš Kencl Husqvarna SRM 510  ACCR 1981
85 Ónódi Benjamin KTM  MAMS 
88 Jan Záhorský Honda  ACCR 2000
98 David Hlavatý Honda  ACCR 
99 Pavel Kajgr Yamaha 450  ACCR 1980
100 Marek Němeček TM  ACCR 1970
101 ARTUR STEMPKOVSKI Husqvarna  ACCR 1965
112 Michal Solík Honda  ACCR 
141 Dušan Kukaň Suzuki  ACCR 1975
151 Vít Janoušek honda crf 450  ACCR 1962
169 Jan Zeman Suzuki  ACCR 
189 Kecskeméti Márk KTM  MAMS 
225 Tomáš Hradil jawa  ACCR 1979
227 jan klaja honda  ACCR 1980
371 Branislav Adamik honda 450  SMF 1978
451 Libor Machát Husqvarna  ACCR 
909 Josef Moravcsik KTM SX 380  ACCR 1987
Mitas Free Cup (Mitas Cup)     
1 Ondřej Voňavka   ACCR 
4 Michal Roušavý   ACCR 
5 Miroslav Auer VOR  ACCR 
6 Zdeněk Kuchař Honda  ACCR 
7 Matěj Škubal   ACCR 
8 Radek Dobiáš   ACCR 
10 David Brabec   ACCR 
12 Jakub Šefr   ACCR 
13 Adolf Straka   ACCR 
14 René Šefr st.   ACCR 
15 Radim Kraus   ACCR 
16 Jaroslav Němeček   ACCR 
17 Jaroslav Roušavý   ACCR 
38 Oldřich Pelikán Suzuki  ACCR 
43 Petr Záruba Yamaha 250  ACCR 1992
57 David Urban husqvarna  ACCR 1967
58 Bohumil Urban Husqvarna  ACCR 
59 Jiří Pertlíček Yamaha  ACCR 1959
62 Libor Machát Kawasaki  ACCR 
69 Jan Zeman Suzuki  ACCR 
70 Vladimír Potužák Husaberg  ACCR 
77 Petr Košinar Yamaha 450  ACCR 1979
85 jakub hozman husqvarna  ACCR 1974
88 Radek Doležal VOR  ACCR 
99 Pavel Kajgr Yamaha  ACCR 
101 ARTUR STEMPKOVSKI Ducati 1100  ACCR 
111 Petr Bartoš Suzuki Orion Litomyšl - Agrofert Team ACCR 
117 Jaroslav Hájek Husaberg  ACCR 
157 Miroslav Pergl Yamaha  ACCR 
211 Matěj Škubal Suzuki  ACCR 
227 Jan Šulc KTM 250  ACCR 1968
257 Jan Havel Husqvarna  ACCR 
319 Jaroslav Staněk Suzuki  ACCR 
502 René Šefr st. Husaberg Shell Advance Racing Team ACCR 
620 Roman Maděra KTM  ACCR 
666 Josef Jozífek Suzuki  ACCR 

NOMINACE SKÚTRŮ

Trieda 50 SPORT:              Dugovič Marek                             st.c. 10              SVK
                                            Nemcovič Tomáš                          st.c. 44              SVK
                                            Kovesdi Tomáš                             st.c. 75              SVK
 
Trieda 70 RACING:            Urdovič  Miroslav                        st.c. 5                SVK
                                            Honzaák Ondrej                            st.c. 7                 CZ
                                            Predanocy Dušan                          st.c. 11               SVK
                                            Velikovský Jiri                              st.c. 12               CZ
                                            Buček Libor                                   st.c. 13              SVK
                                            Urdovic Tomáš                              st.c. 15              SVK
                                            Nemec Jan                                     st.c. 21               CZ
                                            Limon Michal                                st.c. 28               CZ
                                            Bartonek Ludek                             st.c. 32               CZ
                                            Pivrnec Richard                             st.c. 46               CZ
                                            Fina Vladimír                                 st.c. 69              CZ
                                            Krupička Václav                            st.c. 97              CZ
                                            Holan Radoslav                             st.c. 95              CZ
                                           
Trieda  OPEN :                   Vodansky Viktor                            st.c.   1             SVK
                                            Nemcovič Martin                            st.c.  22            SVK
                                            Artzt   Edgard                                 st.c.  27             CZ
                                            Koláček  Peter                                st.c.  55             SVK
                                            Čermák  Martin                               st.c.  61            SVK


 
© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose