www.car.cz
 

ŠKODA se premiérově představí na Race of Champions
     23.9.2011 22:54 - tisková zpráva


› ŠKODA se poprvé v historii představí na této velkolepé akci
› Setkání nejlepších pilotů světa různých motoristických disciplín
› Premiéra pro značku ŠKODA a Fabii Super 2000

Mladá Boleslav, 23. září 2011 – Více než 20-ti leté historie atraktivního setkání šampionů motoristických disciplín se letos poprvé aktivně zúčastní i značka ŠKODA a její vozy Fabia Super 2000. První prosincový víkend (3. - 4.12.) se v Esprit aréně v německém Düsseldorfu na okruhu dlouhém zhruba 600 metrů uskuteční klání těch nejlepších z nejlepších. Závod okoření též týmové klání národů. ŠKODA nasadí na Race of Champions čtyři vozy Fabia Super 2000.

Účast na této mimořádné akci je dalším mezníkem v 110-ti letého jubilea značky ŠKODA na poli motosportu.

Závod nabídne jedinečný K.O. systém duelů , jenž určí šampiona šampionů. Ke společnosti Michaela Schumachera, Sebastina Vettela či Sébastiana Loeba se přidají i vozy Škoda. V sobotu 3. prosince se bude bojovat o nejrychlejší tým národů, jednu zemi přitom reprezentují dva piloti. V neděli se pak na ostří nože setkají veličiny světového motorsportu v boji jeden proti druhému – na paralelní trati a ve stejném voze. Nehraje přitom roli, kdo jakou disciplínu reprezentuje.

Michal Hrabánek, šéf týmu ŠKODA Motorsport, účast mladoboleslavských barev komentuje: „Je pro nás ctí být poprvé v naší 110-ti leté historii motoristických aktivit součástí nejlepších z nejlepších. Jsem si jist, že naší účastí na Race of Champions přilákáme k motorsportu i další skupiny fanoušků. Máme příjemný úkol – vybrat jednoho z našich pilotů, který se utká s těmi nejlepšími.“

Race of Champions spatřil světlo světa v roce 1988. Jeho zakladateli jsou Fredrik Johnsson, prezident společnosti IMP (International Media Productions – majitele práv) a Michele Mouton, nejúspěšnější rallyová jezdkyně všech dob. Nedělní závod přenáší přímým přenosem televizní stanice SAT1.

 


Karel Pokorný, Komunikace


 
 
Fotogalerie:   Tým Škoda Motorsport na své domácí Rallye Bohemia 2011

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose