www.car.cz
 

NarozeMini 2006 o víkendu u luhačovické přehrady
     21.9.2006 12:37 - tisková zpráva


Občanské sdružení Mini Fan Club pořádá 22.-24. září t. r. v kempu u luhačovické (pozlovické) přehrady mezinárodní setkání majitelů a fanoušků automobilů Mini ? NarozeMini 2006. Jde o devátý ročník naší akce.

Hlavním cílem je nejen připravit zábavný víkend pro příznivce těchto klasických britských vozů a prezentovat je na veřejnosti, ale představit zvláště zahraničním účastníkům vždy nějaký pozoruhodný kout naší krásné vlasti.

V minulých letech jsme akci pořádali např. ve Fulneku, ve Tvarožné Lhotě, v Křižanově, v Poličce. . ., hledáme taková místa, která nejsou v základní nabídce cestovních kanceláří a přesto nabízejí mnoho zajímavých památek a turistických cílů.

Očekáváme zhruba osmdesát posádek tuzemských, také z Polska, Slovenska, Slovinska, Maďarska, Rakouska, Německa. . ., takové bylo doposud spektrum účastníků naší akce.

Hlavní programová část setkání - orientační jízda startuje v sobotu 23. září z kolonády v Luhačovicích a povede přes Rudice, Nezdenice, Bánov, Bystřici pod Lopeníkem, Lopeník, Starý Hrozenkov, Bzovou, Bojkovice, Rudice zpět do kempu u luhačovické (pozlovické) přehrady.

Podrobnosti o akci jsou na stránce Mini Fan Clubu na adrese
http://www.mini.cz

Jiří Tlach (za Mini Fan Club)


 
 
Fotogalerie:   Rally Hořovice 2006 - foto Radek Rochelt

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose