www.car.cz
 

Kart Arena Setkání mistrů 2010 opět očekává přední závodníky
     9.1.2010 22:33 - tisková zpráva


Setkání mistrů 2010

Vážení přátelé,

zveme Vás na tradiční motokárový exhibiční závod osobností českého a slovenského motoristického sportu

„ Kart Arena Setkání mistrů 2010“, který se uskuteční v sobotu 23. ledna 2010 na kryté motokárové dráze KART ARENA v Brně – M-Paláci.

Kart Arena Setkání mistrů 2010 se pojede jako dvouhodinový závod tříčlenných družstev a je závodem vybraných nejlepších českých a slovenských automobilových a motocyklových závodníků ze všech disciplín motoristického sportu. Hlavní myšlenkou je setkání sportovců, kteří se za celý rok nemají šanci potkat a kteří si i během měsíců závodní nečinnosti mají chuť zazávodit a pobavit se.

Osm nejrychlejších jezdců měřeného tréninku pojede po skončení dvouhodinového závodu finále jednotlivců. Před startem hlavního závodu se pojede vložený závod novinářů a partnerů. Závod bude vysílán na ČT4 Sport.


Na Vaši účast se těší za organizátory akce

Robert Šenkýř, Tomáš Kusý, Roman Vacl

KART ARENA BRNO s.r.o.
www.kartarenabrno.cz  

Seznam pozvaných jezdců: Abrahám Karel, Barták Michal, Beneš Miloš, Bartoš Petr, Drotár Igor, Duda Zdeněk, Enge Tomáš, Fried Marek, Fulín Petr, Hanák Ladislav, Hladík Vladimír, Janák Jiří, Janík Václav, Jerman Martin, Kačírek Petr, Kašpárek Milan, Konopka Miroslav, Kopecký Jan, Kostka Tomáš, Král Josef, Krámský Otakar, Kresta Roman, Kuchař Petr, Líbal Petr, Matějovský Michal, Mičánek Jiří ml., Mičánek Tomáš, Michl Dan, Nosálek Vít, Passer Zbyněk, Pech Václav ml., Pešek Karel, Pešek Lukáš, Prokop Martin, Rosina Štefan, Rybníček Marek, Semerád Martin, Sládečka Filip, Smrž Jakub, Smrž Matěj, Starý Petr, Studenič Andrej, Suchý Dan, Svoboda Milan, Šenkýř Robert, Toman Libor, Triner Emil, Uhel Petr, Valoušek Pavel, Vencálek Petr, Volf Jiří, Vondrák Petr, Vorba Michael, Vršecký David.


Setkání mistrů 2010
Propozice závodu

Počet posádek: 8
Posádky : 3 - členné
Složení posádek : bude vylosováno při rozpravě

Min. hmotnost posádek: 225 kg (vč. kombinézy a přilby bude kontrolována před měřeným tréninkem)

Délka hlavního závodu: 2 hodiny
Střídání jezdců: libovolné(každý jezdec posádky však musí absolvovat 40 min. +/- 5 min. jízdy)
Motokáry: MS Kart 200 – ze strany soutěžících jsou zakázány jakékoliv úpravy!
Tankování a technický servis: bude zajištěno mechaniky KART ARENA BRNO
Měřený trénink: jedna jízda MT trvá 8 minut a je určena pro jednu posádku.


Každý jezdec posádky si vybere libovolnou motokáru, s kterou potom absolvuje celý MT.
Startovní rošt: pro postavení na startu hlavního závodu je rozhodující tréninkový čas nejrychlejšího člena družstva. Jezdec každé posádky s nejrychlejším tréninkovým časem bude prvním jezdcem posádky a bude startovat do závodu.

Závod novinářů a partnerů: pojede se stejně jako závod jednotlivců na 15 kolČasový plán : 9.00 - 10.00 volný trénink,

10.00 - 10.30 vážení, rozprava

10.30 - 12.00 měřený trénink

12.00 - 12.30 měřený trénink novinářů a partnerů

12.45 - 13.00 závod novinářů a partnerů

13.30 - 15.30 hlavní závod

16.00 – 16.15 finále jednotlivců

16.30 - 17.00 vyhlášení výsledků

Na závěr několik informací o dráze: Krytá motokárová dráha Kart Arena Brno se nachází v podzemních prostorách obchodního centra M-Palác. Trať dráhy je 320 m dlouhá, její dominantou je klopená zatáčka s úhlem naklopení 30°. Dráha je vytápěna a perfektně odvětrávána.

Zázemí dráhy tvoří „Kart Klub“ s kapacitou 120 míst, který je oddělen od dráhy dvojitými okny a z něhož je možné sledovat dění na celé dráze. Další informace najdete na www.kartarenabrno.cz .


 
 
Fotogalerie:   Slalom Sprint Přáslavice 2010 od Pavla Malého

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose