www.car.cz
 

Mořinské Šlapačky 2010 pošlapou v lomu Čičovec na Berounsku
     25.2.2010 23:34 - tisková zpráva


Mořinské Šlapačky 2010

Dne 24. – 25. dubna se koná první letošní podnik ze seriálu MČR v Trialu jednotlivců. Bude se konat v areálu dolů Mořina v lomu Čičovec okres Beroun, který je vzdálen cca 25 km od centra Prahy.

Již několik let je celý seriál závodů poměrně vzdálen středním Čechám a tím i méně dostupný divákům z těchto lokalit. Ale s tím už je konec. Pořadatel tohoto podniku „Trial Team Beroun“ věří, že letošní ročník bude jen začátkem mnohaleté tradice a že zaujme všechny závodníky a diváky.

Vzhledem k nasazení pořadatelů je téměř jisté, že si každý přijde na své. Podrobné informace vč. mapy místa konání naleznete na stránkách www.trial.cz
Pro všechny diváky je vstup zdarma a je zajištěno kompletní zázemí vč. občerstvení s obsluhou nahoře …? No to se ještě uvidí! Každopádně účast na této akci si nemůžete nechat ujít!!! Dá se říct že je vlastně povinná pro každého, koho zajímají dvě kola s motorem a řídítky.

Pro majitele trialových potažmo i krosových motocyklů, kteří nemají licenci a mají chuť si vyzkoušet kouzlo trialu na vlastní kůži, je připravena kategorie Hobby, v které si může zajezdit prakticky každý.

Takže se zatím mějte fajn, těšte se a 24. – 25. dubna nashledanou.

Vojta Kašák (člen realizačního teamu)

Neprošlo jazykovou korekturou


 
 
Fotogalerie:   CRASH - RETRO : Ladislav Junek Dymokury 1991 foto Luboš Novosád

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose