www.car.cz
 

Úřadující mistr republiky Zdeněk Pořízek pojede s Hummerem
     19.2.2011 12:56 - Pavel Jelínek


Úřadující mistr republiky v CCR Zdeněk Pořízek ze stáje Offroadsport.cz Mirka Zapletala nám odhalil připravovanou změnu techniky. Zatímco vloni si pro titul dojel s osvědčeným BMW s továrním původem, letos přestoupí do jiného speciálu.

A to  do vozu Hummer H3 EVO z  dílny nejúspěšnějšího našince v kategorii automobilů na Dakaru Mirka Zapletala, který mimochodem právě se Zdeňkem minulou sobotu dorazil na Setkání mistrů na motokárách na dráze ve východočeské Litomyšli.

Nebude se ale jednat o vůz Zdeňka Sládka, který je na fotkách pod článkem, ale o H3,  s kterým jel nějaký  čas Jiří Janeček. A to podstatně vylepšený. Zajímavostí je, že starty s Hummerem by měly být pro Pořízka podstatně levnější, než s BMW.

Mnohem více pak  jezdec  prozradí v pořadu TV Motormix ( viz www.tvmotormix.cz) , ale až v březnu. Navíc v něm budou i rozhovory s Mirkem Zapletalem, Davidem Vršeckým a Robertem Randýskem na téma Dakar a podobně. Zcela nový díl Motormixu se pak na  obrazovkách i na internetu objeví již o nadcházejícím víkendu.

 

 

Pavel Jelínek


 
 
Fotogalerie:   Zdeněk Sládek s Hummerem H3 EVO § tým Offroadsport na Dakaru 2011

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose