www.car.cz
 

Atraktivní soutěže o vstupenky !!!
     15.7.2011 16:48 - Pavel Jelínek


Milí čtenáři, na nadcházející období jsme  připravili hned několik jistě atraktivních soutěží na vrcholné podniky, které se u nás společně s MotorMIXem uspořádali. Bude to soutěž k  ME v trucktrialu v Ostravě, kterou právě  nyní spouštíme, dále soutěž o lístky na další ME, ale v Eutotrialu, které se uskuteční o týden později v Sedlčanech. Rádi bychom i na základě řady dokazů uspořádali i dříve tradiční soutěž a vstupenky na MS silničních motocyklů na Masarykově okruhu v Brně, ale v  tomto případě ještě nejsme domluveni :-(( Resp jsme se nedočkali odpovědi na nabídku. Navíc pak můžeme uvést ještě jednu akci, na kterou se můžete  těšit, a to  na evropské TRUCKY na okruhu v Mostě. Všechny uvedené akce se uskuteční v srpnu - každý tyden jedna:-)) Ve stejném pořadí, v jakém jsou uváděny. Pro přesnost, jen ta úvodní akce se uskuteční těsně před začátkem srpna, čili v závěru července.

Ve všech  případech stačí "jenom vědět" správnou odpověd a kliknout na náš  odpovídací  formulář. A pak již jen čekat, zda to vyjde , či ne. Sledujte pravidelně naše stránky - postupně budeme spouštět další  avizované soutěže.

Právě zde můžete soutěžit o lístky na ME v trucktrialu v Ostravě

Otázky jsou opravdu snadné a pokud přesto  nevíte, stačí  nahlédnout do sekce trucky na našich stránkách, či do fotogalerie.


 
 
Fotogalerie:   WSBK Brno 2011 - sobota - od Jirky Navrkala

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose