www.car.cz
 

Kompletní seriál Mistrovství světa silničních motocyklů bude v TV !!
     12.3.2007 21:00 - tisková zpráva


CARDION AB MOTORACING přináší seriál Mistrovství světa silničních motocyklů do České televize
 
Tým Cardion AB Motoracing má hned dvě dobré zprávy pro fanoušky motoristického sportu: veškeré závody seriálu MS silničních motocyklů budou přenášeny živě na druhém kanále České televize a smlouva o pořádání Grand Prix v Brně byla díky novému titulárnímu sponzorovi prodloužena do roku 2011.
 
K tomu, aby mohli čeští motorističtí fanoušci sledovat souboje špičkových motocyklových jezdců v přímém přenosu, již nebude potřeba ladit zahraniční televizní kanály. Celý seriál MS silničních motocyklů bude možno sledovat živě na druhém kanálu České televize. Vysílací práva seriálu zakoupil český tým Cardion AB Motoracing a poskytl je České televizi.

V České republice se v posledních letech z celého seriálu MS silničních motocyklů vysílala živě vždy jen Grand Prix České republiky, ostatní závody mohli čeští diváci sledovat pouze na zahraničních televizních kanálech. Dorna po nás - jako jediném českém týmu v MS silničních motocyklů - již dlouho požadovala, aby byly živé přenosy celého seriálu i na některém z českých televizních kanálů. Tým Cardion AB Motoracing se proto dohodl se svými sponzory a koupil od Dorny vysílací práva seriálu,“ potvrzuje majitel týmu Cardion AB Motoracing, Karel Abraham.

Všech 18 podniků MS silničních motocyklů si tedy od 10.března 2007, kdy startuje první závod v Kataru, mohou čeští diváci vychutnat v přímém přenosu a s českým komentářem na programu ČT2.

Dalším významným krokem týmu Cardion AB Motoracing v letošním roce je rozhodnutí stát se novým titulárním sponzorem Grand Prix České republiky. „Smlouva o pořádání GP v Brně byla s Dornou podepsána do roku 2009. Zároveň nám byla pro pořádání české Grand Prix udělena výjimka na tabákovou reklamu. Evropská unie však tuto výjimku nechtěla akceptovat, a proto společnost Gauloises odstoupila z pozice titulárního sponzora. Bez podpory titulárního sponzora by nebylo možné Grand Prix v Brně uspořádat. N

akonec se tým Cardion AB Motoracing opět obrátil na své sponzory a na základě těchto jednání se bude od roku 2007 do roku 2011 brněnský podnik jmenovat Cardion AB Grand Prix České republiky. Díky novému titulárnímu sponzorovi se nám podařilo prodloužit smlouvu s Dornou o pořádání Grand Prix na brněnském okruhu do roku 2011. Na delší dobu již smlouva prodloužit nešla, protože rok 2011 je v současné době nejzazší termín pro všechny okruhy,“ dodává Karel Abraham. 

 

MO


 
 
Fotogalerie:   Novinky pro rally a okruhy v Ženevě fotili Pavel a Tonda Malí

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose