www.car.cz
 

Fotograf Martin Straka vystavuje své nejlepší motoristické fotky
     17.8.2005 10:07 - Pavel Jelínek


Většina motoristických fandů jistě zná kolegu motoristického novináře a  fotografa Martina Straku. Momentálně pečuje  o zásobování těmi nejaktuálnějšími  informacemi  Deník Sport a již mnoho  let na svých výjezdech také  fotí a  fotí.

Pár desítek jeho  fotografií  z minulosti najdete i třeba ve fotogalerii www.motormix.cz, ale právě nyní ( za několik dní) je můžete vidět i na  vlastní  oči. Tedy pokud máte cestu do  Ostravy.

Na výstavce je k vidění na čtyři desítky fotografií z prostředí rallye a okruhů, z domova i ze světa. Samozřejmostí jsou : akce, napětí, bouračky, zákulisí závodů... Tak neváhejte a přijďte se podívat.

Výstavka se uskuteční   od 23. srpna do 12. září  v Domě knihy v Ostravě,  od 13. září do 14. října pak  v Galerii v Knihkupectví ve Vratimově

Na závěr dodejme, že není vyloučeno, že by se  tato   výstavka mohla objevit i třeba  v Brně, či jinde v republice, kde se najdou  vhodné prostory a zájemci.


 
 
Fotogalerie:   Další vzpomínka na DTM v Brně od Petra Luska

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose