www.car.cz
 

Tip na dárek : Nástěnný kalendář Rallye 2009
     18.11.2008 11:11 - tisková zpráva


S blížícím se koncem roku se pomalu sčítají i poslední dny vašeho kalendáře a spousta z vás již určitě pokukuje po jeho nástupci pro rok 2009. Kalendář, který sestavila dvojice západočeských fotografů Václav Dufek a Vladislav Maschl ( úzce spolupracujících s naším webem) ze svých fotografií z letošního ročníku Mezinárodního mistrovství české republiky by tak mohl usnadnit vaše rozhodování.

Nástěnný kalendář o velikosti 42x29,5cm je vázaný kroužkovou vazbou a jeho listy jsou z křídového papíru. V případě zájmu, je na kartonu pod kalendářem cca 25mm prostoru pro logo vaší firmy, kontaktní údaje či reklamní slogany. Další informace získáte přímo na webových stránkách www.rallysport-foto.tym.cz

Cena kalendáře je příjemně nízká, 169kč s DPH. Při odběru většího množství, například jako vánoční dárek pro vaše obchodní partnery, je možné cenu ještě lehce snížit a to i v případě dotisku výše uvedené reklamy.

K ceně kalendáře je nutné přičíst poštovné, případně dobírkovné dle aktuálních tarifů České pošty. Případné objednávky směřujte přímo na emailové adresy autorů.

Objednávejte na : ca402735@tiscali.cz


 
 
Fotogalerie:   Nástěnný kal. RALLYe na rok 2009, foto V. Dufek a Vl. Maschl

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose