www.car.cz
 

Shrnutí sezóny 2006 RALLYE i SPRINTů již nyní na DVD
     11.12.2006 10:44 - tisková zpráva


Shrnutí sezóny 2006 na DVD

Jako již tradičně před Vánoci připravilo zlínské JNK Studio pro všechny fanoušky DVD se souhrny letošní sezóny. Atraktivitě sestřihů nijak neuškodil ani úbytek vozů specifikace WRC, protože kameramanům se podařilo vystihnout o to zajímavější místa také v rychlejších, pro veřejnost méně známých a těžko přístupných pasážích tratí. Vy při sledování závodu nemůžete být všude, ale my ano.

Vychází opět 2xDVD s průřezem velkého šampionátu Global Assistance MMČR 2006, na kterých můžete celé 4 hodiny sledovat dramatické souboje posádek od Jänner Rallye až po Fuchs Oil Rally Příbram. Na použitých záběrech se jako vždy během roku podílelo několik desítek kameramanů na tratích rychlostních zkoušek a jsou doplněny o mnoho onboardů, mezi kterými naleznete prostřihy z vozů V. Pecha, R. Kresty, J. Kopeckého, Š. Vojtěcha, K. Trojana, V. Štajfa, V. Arazima, M. Jandíka, M. Prokopa, J. Petáka, J. Paasonena, H. Gassnera, L. Flídra, V. Barvíka, J. Jelínka, D. Landy a mnoha dalších.  

 

Druhým titulem, který se skládá rovněž ze dvou DVD disků, je sestřih mediasport.cz MČR ve sprintrally 2006. Ve 200 minutách uvidíte shrnutí devíti jednodenních soutěží, na nichž se na rozdíl od velkého šampionátu většinou bojuje skutečně o každou vteřinku a není tak nouze o dramatické situace a krizovky. Také zde najdete mnoho prostřihů z vozů hlavních aktérů (J. Semerád, V. Barvík, J. Jelínek, L. Flídr, J. Volf, M. Pantálek, P. Červenka, P. Hozák, L. Firla, M. Březík, L. Tenkl atd.).  

Podrobnosti nejen o nejnovějších titulech, ale také přehledný archiv všeho, co vyšlo v sedmileté historii JNK Studia, můžete najít na nově spuštěných internetových stránkách www.jnk.cz

 

JNK Studio – Zdeněk Jelínek


 
 
Fotogalerie:   XII. Pražský rallysprint od Martina Folty

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
zvětšit

 
 

© 2008 Webfarm s.r.o. - info@webfarm.cz - ISSN 1803-1692 - rss/xml doudoune canada goose pas cher  canada goose pas cher   canada goose Schweiz  Belstaff Leather Jackets canada goose